Uwierz w najlepszych – Škoda Warszawa

Grupa Auto Wimar od 30 lat skutecznie dba o zadowolenie i uśmiech na twarzy klientów. W tym czasie grupa sprzedała ponad 100 tysięcy aut oraz zrealizowała ponad 300 tysięcy usług serwisowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu z radością dba o samochody Gości. Posiada tysiące w pełni zadowolonych klientów, którzy z radością wracają do salonu. Należy zaznaczyć, że to właśnie klient jest najważniejszy. Ważne, jest to, aby czuł się w salonie komfortowo. Główną misją grupy jest zadbanie o samochód na jego każdym możliwym etapie eksploatacji. Dzięki doświadczeniu i pasji jest to możliwe. Salon bez przerwy udoskonala swoje pomysły i tworzy nowe technologie, tak aby w pełni zadowolić klientów i otworzyć dla nich coraz to nowsze możliwości. Salon słucha opinii innych i na tej podstawie wyciąga wnioski na przyszłość. Jest to dla nich najcenniejsze źródło informacji, pochodzące wprost od klienta.

Warto zaznaczyć, że firmę tworzy wykwalifikowana kadra, która zawsze służy pomocą oraz dobrą radą. Mimo swojej wielkiej rzetelności i staranności ciągle podnosi swój poziom wiedzy oraz kompetencji, tak aby zawsze być w pełni przygotowanym. Są to ludzie niezwykle przyjaźni, przede wszystkim pracujący z pasji. Dla których pomoc klientom jest najważniejsza. Samochody Skoda w Warszawie, deklarują, że zrobią wszystko, aby klienci pozostali z nimi i nigdy nie żałowali swoich decyzji. Doradzą także w kwestii wyboru samochodu do firmy. Jeśli nie wiesz, który dobrze spełni Twoje oczekiwania, salon przygotuje odpowiednią ofertę, dostosowaną do Twoich potrzeb oraz możliwości. W swojej ofercie Škoda Warszawa posiada między innymi: ŠKODA SUPERB, ŠKODA OCTAVIA, SKODA KAMIQ, SKODA SCALA oraz wiele innych. Z pewnością każdy znajdzie model, który mu odpowiadającym.

Przygotowana i wykwalifikowana kadra rozwieje wszelkie wątpliwości i w razie problemu odpowie na nurtujące pytania. Klient może umówić się na wizytę w jednym z czterech oddziałów na terenie Warszawy i o wszystko zapytać profesjonalistów. Salon oferuje także jazdę próbną. Wystarczy umówić się na dany dzień i wypróbować dany model samochodu. Jest to duży plus działalności, gdyż przed zakupem samochodu, warto sprawdzić, czy osoba prowadząca auto czuje się w nim dobrze i komfortowo. Warto zaznaczyć, że działalność Auto Wimar umożliwia także likwidację szkód powypadkowych. Salon załatwi wszelkie formalności, a klient nie zostanie sam z problemem. Co ważne, jeśli klient prowadzi biznes, nie istotne, czy jest on duży, czy mały. Zostanie specjalnie dla niego dopasowany samochód firmowy marki ŠKODA.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *